O nas

Nauka Jazdy „DRIVER” nauczy Was jak dobrze prowadzić samochód oraz motocykl!

Nasza firma stawia sobie za cel osiągnięcie jak najwyższej zdawalności Naszych Kursantów. Gwarantujemy bezstresowe warunki szkolenia teoretycznego i praktycznego. Zajęcia prowadzone są w miłej i przyjaznej atmosferze.

Nauczenie teoretyczne odbywa się w sali wykładowej, która wyposażona jest w nowe, ciekawe i aktywizujące pomoce dydaktyczne. Pozwala to na łatwe i szybkie przyswojenie wiedzy teoretycznej.

Nauka praktyczna jest dostosowywana do indywidualnych potrzeb Naszych Kursantów. Dodatkowym atutem jest odbywanie nauki na pojazdach marki TOYOTA YARIS, Romet XZ 50 oraz Suzuki Gladius, Kawasaki ER5, Honda 125 CBR identycznych jak na egzaminie państwowym w Głogowie. Szkolenie ma na celu zdobycie wiedzy z zakresu zasad poruszania się po drodze, sztuki kierowania samochodem lub momotocyklem oraz obsługi i zasad działania podstawowych mechanizmów w samochodzie bądź motocyklu. Aby zwiększyć jakość oferowanych usług nauka z zakresu szkolenia praktycznego odbywa się także w miastach WORD!

To wszystko sprawi, że nauka będzie efektywna i spowoduje bardzo dobre przygotowanie do państwowego egzaminu w WORD! Tak więc jazda staje się przyjemnością!

Każdy kursant przed rozpoczęciem kursu musi wyrobić profil kandydata na kierowcę tj. PKK. Więcej informacji w dziale PKK